HAKKIMIZDA

para sayma makinesi, sahte para dedektörü, bozuk para sayma makinesi, evrak imha makinesi. Sahte Para Yakalama ve Para Sayma Sistemleri.

ParaSayma olarak aralarında Türkiye’nin birçok Bankası, Darphane, Merkez Bankası, CIT firmaları ve PTT’nin de bulunduğu kuruluşlara , banknot ve madeni para sayımı ve sahte kontrolü ile ilgili makina / sistemleri ve proje yönetimi satışı yapmakta, Türkiye çapında ve KKTC’nde satış sonrası bakım ve destek hizmetleri temin etmekteyiz.

ParaSayma olarak dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve dünyanın önde gelen firmalarının temsilciliğini yapmaktayız.

Tecrübemiz, saygınlığımız, geniş ürün yelpazemiz ve etkin servis ağımız ile sektörümüzde lider konumda olmaktan dolayı gururluyuz.

Konusunda uzman ve yetkin ekibimiz siparişten teslimata, bakımdan onarıma kadar müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

teknik personelinin gerek duyulan birçok ilde konuşlandırılmış olması sebebiyle Türkiye de yerinde teknik destek hizmeti verebilmekteyiz.

Türkiye ve KKTC genelinde servis verdiğimiz makina sayısı 300.000.-‘in üzerindedir.
Adres: Mecidiyeköy Mahallesi Atakan Sokak Nazlı Apartmanı No:4/A
Posta: Kodu: 34384 Şişli/ İSTANBUL
E Posta : parasayma@outlook.com
Telefon : 0532 440 45 83
Adres    : Mecdiyeköy Mahallesi Başaran Sokak Nazlı Apartmanı 
No 4/A Şişli/İstanbul