TEKNİK SERVİS

Adres  : Mecdiyeköy Mahallesi Başaran Sokak Nazlı Apartmanı No 4/A Şişli/İstanbul

Satış kadar satış sonrası teknik servis hizmeti de tüketici için büyük önem arz etmektedir.
 • Deha Para Sayma, ithalatını ve satışını yapmakta olduğu, tüm ofis ekipmalarına servis hizmeti vermek için TSE belgeli, tam donanımlı teknik servis departmanına sahiptir.
 • Deha Para Sayma 'nın ülkemize getirdiği ürünlerin piyasada en çok tercih edilerek önemli satış potansiyeline sahip olmasının başlıca nedenlerinden bir taneside hiç kuşkusuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet anlayışını pratiğe dönüştürmesidir.
 • Bu başarıda, teknik servis departmanımızın çok büyük miktarda yedek parça stokuna sahip olması dolayısıyla, müşterilerin parça bekleme sıkıntısını hiçbir zaman yaşamamalarının rolüde büyüktür.
 • Satışı yapılan ve piyasada kullanılmakta olan bütün ürün ve en ufak bir parçasını bile stoklarında bulunduran teknik servis departmanımız, yedek parçaların takibini bilgisayar ortamında yaparak eksilen parçalar derhal sipariş edilip, stokun günü birlikyenilenmesi sağlanmaktadır.
 • Bir başka önemli nokta da deneyimli, eğitimli ve alanlarında uzman teknisyenlerimizin müşterilerimize bakım ve onarım hizmetini severek ve içtenlikle yerine getirmeleridir.
Adres  : Mecdiyeköy Mahallesi Başaran Sokak Nazlı Apartmanı No 4/A Şişli/İstanbul


Bütün bunlar bir araya getirildiğinde kalite, güven,yüksek standart ve performanslarda üstün hizmet anlayışı sağlanarak,
Deha Para Sayma servis hizmetlerinin piyasada apayrı bir yerinin olmasına imkan tanınmışıtır.
Deha Para Sayma ile ilgili herhangi bir soru, sorun ve servis hizmeti talebinizi iletmek için; 0532 440 45 83 'ü arayabilirsiniz.
E Posta : parasayma@outlook.com
Telefon : 0532 440 45 83
Adres    : Mecdiyeköy Mahallesi Başaran Sokak Nazlı Apartmanı 
No 4/A Şişli/İstanbul